PopisPožadavky, náplň práce:
- ochota pracovat, zájem se učit novým věcem, psaní všemi deseti
- dobrá znalost českého jazyka
- trestní a morální bezúhonnost
- po zapracování možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., platová třída 7, platový stupeň dle délky započitatelné praxe (pokud plat nedosáhne výše 17 970,- Kč - zaručená mzda, bude do této částky dorovnáván)
- administrativní činnost (přípisy, obesílání účastníků, předvolání k jednání, atd.), přepisy protokolů z jednání a rozhodnutí

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pružná pracovní doba

Kontaktní osoby:
Jana Dráždíková - personalistka
Ludmila Lišková - ředitelka správy soudu
E-mail: jdrazdikova@osoud.plzm.justice.cz
Tel.: 377869219 - všední dny od 8-14 h - osobní kontakt po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNádražní 325/7, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně15480 Kč Mzda maximálně23280 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

Okresní soud Plzeň - město
  • Okresní soud Plzeň - město
  • Kontakt : Lišková L., Dráždíková J.
  • Telefon : +420 377 869 219(po-pá8-14h)
  • E-mail : jdrazdikova@osoud.plzm.justice.cz
  • Adresa : Nádražní 325/7, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

pracovní

dle

jednání

rozhodnutízaměstnanecké

indispozičního

dnů

dovolené

týdnů

výhody stravenky

protokolů