PopisPro strojírenskou firmu hledáme manuálně zručné pracovníky pro zámečnické a montážní práce, ideálně s praxí v oblasti montáže hydraulických válců, jinak s možností zaučení.
Náplň práce:
zámečnické práce dle výkresové dokumentace, montážní práce, balení a expedice výrobků.
Nabízíme smlouvu na 6 měsíců s možností prodloužení a přechodu na smlouvu na dobu neurčitou. Dobré platové ohodnocení dle zkušeností + prémie dle výkonů, po zaučení nárůst mzdy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky: po - pá 6 - 14 h. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPolenská č.p. 5012/12, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2019-08-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T01:58:27

Společnost

OK Hydraulik s.r.o.
  • OK Hydraulik s.r.o.
  • Kontakt : Oldřich Kalaš
  • Telefon : +420 799 507 841
  • E-mail : okalas@okhydraulik.cz
  • Adresa : Polenská č.p. 5012/12, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

práce

dle

montážní

možností

smlouvu

strojírenskou

platové

prodloužení

přechodu

dobu