PopisELEKTROMECHANIK/-IČKA
POŽADUJEME:
Na tuto pozici se mohou hlásit uchazeči s oborem: - elektromechanik pro zařízení a přístroje a s obory příbuznými (s výučním listem či maturitou)
NÁPLŇ PRÁCE:
- údržba a opravy elektrozařízení VN a VVN (pro absolventy bez praxe je samozřejmé zaučení a práce pod dohledem vedoucího).
Mzda pro absolventa je od 23 000 Kč, mzda pro uchazeče s praxí je od 27 000 Kč, zvýšení po 3 - 6 měs.
Po roce automaticky prodloužení pracovní smlouvy v případě bezproblémového průběhu zaměstnání.
HLÁSIT SE: Ševčíková Pavlína, tel.: 476 765 442, e-mail: pavlina.sevcikova@bm-group.cz - v případě zájmu zaslat životopis mailem, osobně POUZE po předchozí telefonické domluvě (k projednání doporučenky + životopis s sebou) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLoupnická 139, Janov, 435 42 Litvínov 8 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

Bohemia Müller s.r.o.
  • Bohemia Müller s.r.o.
  • Kontakt : Pavlína Ševčíková
  • Telefon : +420 476 765 442
  • E-mail : pavlina.sevcikova@bm-group.cz
  • Adresa : Loupnická 139, Janov, 435 42 Litvínov 8

Klíčová slova

práce

případě

životopis

pavlína

roce

automaticky

prodloužení

pracovní

smlouvy

bezproblémového