PopisTeplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Topenář, instalatér"
Požadavky:
" SO vzdělání ukončeno výučným listem nebo ÚSO
" Praxe v oboru vítána
" Svářečský průkaz
" Řidičský průkaz sk. B
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce),
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Montáž, demontáž, servis, revize a opravy technologie plynových kotelen a výměníkových stanic,
" Montáž otopných těles a kompletních rozvodů ÚT a TUV,
" Montáž vodoměrů a RTN,
" Montáž, demontáž a opravy plynoinstalace, vodoinstalace a kanalizace,
" Provádění havarijní a pohotovostní služby.
Nabízíme:
" Perspektivní práci v prosperující společnosti
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně,
5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,...)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný dle dohody na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději 5. 09. 2019 do 12:00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14:00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - Topenář, instalatér".
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa.
Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkružní 828/25, Lesná, 638 00 Brno 38 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

Teplárny Brno, a.s.
  • Teplárny Brno, a.s.
  • Kontakt : Hana Ing. Žitníková
  • Telefon : +420 545 169 242
  • E-mail : zitnikova@teplarny.cz
  • Adresa : Okružní 828/25, Lesná, 638 00 Brno 38

Klíčová slova

brno

teplárny

pracovní

společnosti

demontáž

opravy

starší

hod

kopii

přihláška