PopisKvalifikační předpoklady:
• minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na restaurování dřeva – např. Řezbářství a restaurování dřeva, Konzervování a restaurování nábytku a nepolychromované dřevořezby, Umělecký truhlář a řezbář, Uměleckořemeslné zpracování dřeva apod.
• praxe v oboru výhodou
Další požadavky:
• schopnost pracovat v týmu
• ochota k dalšímu vzdělávání
• manuální zručnost, fyzická zdatnost
• aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
• řidičský průkaz skupiny B
• základní práce na PC (textový editor, tabulkový editor, práce s digitálními obrazovými daty a databázemi)
Náplň práce:
• samostatné konzervování a restaurování uměleckořemeslných a uměleckých předmětů
ze dřeva (historický a etnografický nábytek, vybavení zemědělských usedlostí a řemeslných dílen, řezbářská díla apod.),
• zhotovování kopií a modelů podle dispozic,
• samostatný průzkum stavu sbírek, návrhy na konzervátorské a restaurátorské zásahy, zpracovávání dokumentace o konzervování předmětů, použitých materiálech, technikách a metodách,
• kontrola klimatické stability v depozitářích a zabezpečení předmětů před poškozením nepříznivými vlivy prostředí,

Více info zde http://www.muzeum-zlin.cz/cs/stranky/vyberove-rizeni-konzervator/ Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMuzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p. o. - Otrokovice, Jiráskova 1338, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T14:26:36

Společnost

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p. o.
  • Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p. o.
  • Kontakt : Karel Šindel
  • Telefon : +420 731 929 745
  • E-mail : konzervatori@muzeum-zlin.cz
  • Adresa : Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p. o. - Otrokovice, Jiráskova 1338, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

dřeva

restaurování

konzervování

editor

předmětů

práce

kvalifikační

řezbářská

průzkum

dispozic samostatný