PopisCZ-ISCO 82191. Kontakt: Mgr. Jadrný Luboš, personalista - osobní schůzka po domluvě prostřednictvím emailu: lubos.jadrny@mubea.com, tel. 582 778 566.
Náplň práce: montážní práce při výrobě a tváření kovů. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav. PD: 12 hodinové směny. Krátký (2 směny) a dlouhý (5 směn) týden, střídá se ranní směna 6.00-18.00 a noční směna 18.00-6.00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Místo výkonu práce: Dolní 100, Prostějov.
Nabízíme: příspěvek na stravování, na zdravotní péči, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, sportovní aktivity, firemní slevové akce, odměny k pracovním jubileím a další zaměstnanecké benefity. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-08-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

Mubea IT Spring Wire s.r.o.
  • Mubea IT Spring Wire s.r.o.
  • Kontakt : Luboš Jadrný
  • Telefon : +420 582 778 566
  • E-mail : lubos.jadrny@mubea.com
  • Adresa : Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

práce

směny

zdravotní

směna

czisco

stravování

hod

pracovní

poměr

dobu