PopisKoho hledáme?
Hledáme optimistického kolegu či kolegyni, který se nebojí nových věcí. Má SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání, umí dobře pracovat s počítačem, je pečlivý, samostatný a komunikativní a je týmový hráč.
Náplň práce: komunikace s investory a úřady, příprava technických podkladů, objednávky, fakturace, vedení vlastní databáze, kontroly termínů, aktualizace ceníků.
Ve své práci využiješ:
- všeobecné znalosti či vzdělání technického směru
- komunikaci s investory především telefonicky a prostřednictvím emailu
- zkušenosti s Excelem, vyřizováním administrativy, komunikaci s úřady
- poznatky s přípravou podkladů pro kolegy technického rázu
- praxi v objednávání u dodavatelů
- chuť do vedení vlastní databáze, kontroly termínů dodání a aktualizace ceníku
- fakturaci
Další požadavky: ŘP sk.B, Excel na dobré úrovni
Co nabízíme?
- hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- 3 dny v roce zdravotního volna
- malý přátelský kolektiv v pěkném prostředí
- pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
- mobilní telefon, počítač
- roční odměny dle ekonomické prosperity firmy
- nástupní plat 20.000,- čistého, (možnost výrazného zvýšení v případě rozšíření kompetencí v obchodním nebo technickém směru)
Místo pracoviště:
Jizerská 237, Liberec - hned u autobusové zastávky busu č. 18
Typ pracovního vztahu: práce na plný pracovní úvazek
Své životopisy zasílejte v elektronické podobě na: info@skacelsolar.cz, nejpozději do 22.8.19
Jakékoli dotazy Vám zodpovím na telefonu: +420 605 806 635 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIng. Dalibor Skácel-002, Jizerská 237, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

Ing. Dalibor Skácel
  • Ing. Dalibor Skácel
  • Kontakt : Dalibor Skácel
  • Telefon : +420 605 806 635
  • E-mail : info@skacelsolar.cz
  • Adresa : Ing. Dalibor Skácel-002, Jizerská 237, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15

Klíčová slova

vzdělání

pracovní

kontroly

práce

aktualizace

termínů

databáze

vlastní

vedení

podkladů