PopisROZPOČTÁŘ/-KA, PŘÍPRAVÁŘ/-KA VÝROBY
POŽADUJEME:
- práce na PC
- znalost MS Office
NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba nabídek plastových a hliníkových výrobků
- příprava výrobní dokumentace
- objednávky materiálu pro výrobu
Zaměstnanecké výhody: stravenky
HLÁSIT SE: Maschtovská Ivana DiS., tel.: 605 226 034 volat v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod., e-mail: maschtovska@ela-plast.cz, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěELA - PLAST s.r.o.- 4, Na Pavlu 2191, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

ELA - PLAST s.r.o.
  • ELA - PLAST s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Maschtovská
  • Telefon : +420 605 226 034
  • E-mail : maschtovska@ela-plast.cz
  • Adresa : ELA - PLAST s.r.o.- 4, Na Pavlu 2191, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

rozpočtářka

materiálu

telefonické

předchozí

osobně

maschtovskaelaplastcz

hod

dny

pracovní

volat