PopisNáplň práce: organizuje, připravuje a provádí skupinové nebo individuální volnočasové aktivity zaměřené na udržení osobností, zájmů, znalostí a tvořivých schopností klientů, pomáhá posilovat a zachovávat dosavadní schopnosti klientů, spolupracuje s pracovníky přímé péče, spolupracuje s dobrovolníky, podílí se na plánování a realizování kulturních akcí.
ŘP sk. B výhodou, ne však podmínkou, zkušenosti s prací i v jiné cílové skupině výhodou.

Výhody: stravování - oběd za 15,-, příspěvek na penzijní připojištění 300,-
možnost zapůjčení kompenzačních pomůcek pro osobu blízkou

Vyhlášeno výběrové řízení s přihláškami do VŘ do 31.8.2019.
Prosíme životopis, motivační dopis a přihlášku do výběrového řízení na e-mail Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBurešov 4884, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně17860 Kč Mzda maximálně28860 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Jitka Krajčová
  • E-mail : krajcova@dsburesov.cz
  • Adresa : Burešov 4884, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

řízení

klientů

spolupracuje

náplň

podmínkou

zkušenosti

prací

cílové

skupině

výhodouvýhody