PopisVězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru
SPRÁVNÍHO REFERENTA odd. správního na DOBU URČITOU
Nabízíme:
˘ platové ohodnocení dle § 122 odst. 1 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, a nařízení vlády č. 341/2017 Sb o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 8. platová třída (nástupní plat bez praxe: od 20.300,-)
˘ benefity z Fondu sociálních a kulturních potřeb
˘ závodní stravování
˘ využívání vlastních rekreačních středisek
˘ možnost využití posilovny, tělocvičny

Požadujeme:
˘ bezúhonnost,
˘ komunikativnost, zodpovědnost
˘ základní znalost práce na PC (Word, Exel, formát PDF…)
˘ minimálně střední odborné vzdělání s maturitou nejlépe ekonomického zaměření (popř. veřejná správa)

Náplň práce
˘ úkony spojené s administrativním zajištěním správního oddělení
˘ příjem a odesílání datových zpráv
˘ vedení protokolů
˘ vedení spisů, práce se spisy

předpokládaný nástup: 1.9.2019
přihlášky zasílejte nejdéle do 14.8.2019

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací
Věznice Plzeň, Personální oddělení, Mgr. Linda Foldová
Klatovská 202, Plzeň, tel: 377 660 380
e-mail: lfoldova@vez.plz.justice.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVězeňská služba České republiky, Věznice Plzeň, Klatovská třída 2868/202, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně20300 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

Vězeňská služba České republiky
  • Vězeňská služba České republiky
  • Kontakt : Linda Foldová
  • Telefon : +420 377 660 380
  • E-mail : lfoldova@vez.plz.justice.cz
  • Adresa : Vězeňská služba České republiky, Věznice Plzeň, Klatovská třída 2868/202, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

plzeň

práce

správního

zaměřenípopř

oddělení ˘ příjem

zajištěním

administrativním

spojené

práce˘ úkony