PopisNáplň práce:
příprava zboží do finální podoby pro zákazníky; příprava zakázek včetně vizuální kontroly výrobků; kontrola dat na etiketě

Požadavky:
praxe vítána, avšak není podmínkou

Nabízíme:
závodní stravování, 13. plat, firemní balíčky, výhodné telefonní tarify, firemní akce, pracovní oděv, volné víkendy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: simona.bartosakova@vahala.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 06,00 - 14,30hod.) na čísle 581 698 120 - Ing. Simona Bartošáková Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků - pracoviště Hustopeče nad Bečvou, Pod Humny 308, 753 66 Hustopeče nad Bečvou Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků
  • VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků
  • Kontakt : Simona Bartošáková
  • Telefon : +420 581 698 120
  • E-mail : simona.bartosakova@vahala.cz
  • Adresa : VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků - pracoviště Hustopeče nad Bečvou, Pod Humny 308, 753 66 Hustopeče nad Bečvou

Klíčová slova

firemní

pracovní

hlásit

telefonní

tarify

akce

oděv

volné

víkendyzájemci

zasláním