PopisHlavní náplň práce:

- prohlídky, opravy a kontroly technického stavu strojů a zařízení
- vyhledávání závad a odstraňování poruch na strojích a zařízeních
- přeprava, instalace a zprovoznění strojů a zařízení
- oprava a příprava náhradních dílů

Požadujeme:
- SOU (strojní např. zámečník, mechanik-seřizovač CNC,...)
- svářečský průkaz výhodou
- řidičské oprávnění na VZV výhodou
- technické myšlení
- zkušenosti s opravováním strojů a zařízení
- ŘP sk. B
- samostatnost, flexibilita, aktivní přístup k práci Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVlachovická 619, 592 31 Nové Město na Moravě Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-08T11:25:30

Společnost

MEDIN, a.s.
  • MEDIN, a.s.
  • Kontakt : Hana Brabencová
  • Telefon : +420 566 684 357
  • E-mail : hana.brabencova@medin.cz
  • Adresa : Vlachovická 619, 592 31 Nové Město na Moravě

Klíčová slova

strojů

zařízení

hlavní

vzv

zámečník

mechanikseřizovač

cnc

svářečský

průkaz

výhodou