Popismísto výkonu práce : Rýmařov, Bruntál
Podhorská nemocnice a.s., Hornoměstská č.p. 549/16, 795 01 Rýmařov, Camfrlová Hana,
pracovník pro styk s úp, tel: 554700231, email: Hana.Camfrlova@phn.agel.cz

Poznámka:
LÉKAŘ/LÉKAŘKA RADIOLOGICKÝCH OBORŮ
místo výkonu práce - Podhorská nemocnice a.s.
Hornoměstská č.p. 549/16, 795 01 Rýmařov, Bruntál
Náplň pracovní pozice:
Samostatná práce na RDG oddělení, ambulanci.
Požadujeme:
ukončené vysokoškolské vzdělání, atestaci v oboru,
odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004,
schopnost aktivního, samostatného jednání,
vstřícné chování a vystupování,
pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
Nabízíme:
možnost práce na částečný úvazek,
příspěvek na stravování,
příspěvek na životní pojištění,
25 dnů dovolené,
měsíční odměny.
Platové podmínky:
dohodou dle výše praxe a dosaženého stupně vzdělání. od 45.000,- Kč
Benefity:
odměny při životních jubileích,
příspěvky na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu.
Kontakt:
Hana Camfrlová, PaM, Hana.Camfrlova@phn.agel.cz, 554 700 231
Z : 6.6.2017 A : 10.10.2018
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHornoměstská 549/16, 795 01 Rýmařov Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Podhorská nemocnice a.s.
  • Podhorská nemocnice a.s.
  • Kontakt : Hana Camfrlová
  • Telefon : +420 554 700 231
  • E-mail : Hana.Camfrlova@phn.agel.cz
  • Adresa : Hornoměstská 549/16, 795 01 Rýmařov

Klíčová slova

práce

výkonu

nemocnice

01rýmařov

camfrlová

vzdělání

dle

místo

dnů

podmínky dohodou