PopisPožadujeme:
1. SŠ/VŠ, upřednostňujeme technického směru
2. praxe na obdobné pozici a u výrobní společnosti velkou výhodou
3. Komunikativní znalost AJ
4. Znalost SAP výhodou
5. Dobrá znalost MS Excel
6. Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilita

Popis pozice:
1. Zpracovává a odesílá nabídky .
2. Přijímá, zpracovává a archivuje došlé objednávky.
3. Zajišťuje plánování výroby
4. Zajišťuje celní řízení.
5. Vystavuje fakturační a expediční doklady.
6. Zajišťuje expedici výrobků k zákazníkům včetně objednání dopravy.
7. V budoucnu převzetí vedení celého oddělení logistiky na pozici Sales & logistik manager

Mzda: 25.000 - 50.000 dle praxe a zkušeností
Nástup: ihned, doba neurčitá

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKorandova 2883/12, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-09T01:57:57

Společnost

Molins, s.r.o.
  • Molins, s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • E-mail : r.liskova@molins.cz
  • Adresa : Korandova 2883/12, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

znalost

pozici

požadujeme 1 sšvš

vedení

expediční

doklady 6 zajišťuje

expedici

výrobkůk

zákazníkům

včetně