PopisÚstav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Vyšší kvalifikovaný pracovník znalecké činnosti
POŽADAVKY: Minimálně vysokoškolské bakalářské vzdělání (Bc.) se zaměřením v oboru podniková ekonomika, Ekonomika a management, Finance podniku a další příbuzné obory;
Zkušenosti z podnikové praxe související s ekonomikou podniku / finančním řízením a plánováním podmínkou; Dobrá znalost MS Office (Word, Excel);
Analytické myšlení, kreativita, pečlivost; Schopnost pracovat samostatně i v týmu;
Občanská a morální bezúhonnost; Aktivní řízení motorových vozidel, Sk. B.;
Znalost anglického jazyka.
UVÍTÁME, ALE NENÍ PODMÍNKOU: Zkušenost se zpracováním znaleckých posudků (odhadů) v oboru ekonomika výhodou;
Znalec v oboru ekonomika velkou výhodou (specializace týkající se podniků a ocenění jeho dílčích částí)
HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI: " Zpracovává znalecké posudky; Rozbor finanční situace posuzovaných podniků, zpracování finanční a strategické analýzy; Zpracování finančních plánů podniků; Práce s podkladovými materiály (soudní spisy, veřejně dostupné materiály), analýza rozboru zpracovávaného posudku, příprava a diskuse závěrů; Práce v týmu.
NABÍZÍME: Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou; Příjemné pracovní prostředí; 6 týdnů dovolené;
Adekvátní platové ohodnocení s ohledem na již dané pracovní zkušenosti;
Nárok na Flexi passy / Příspěvek na penzijní připojištění po prvním odpracovaném roce
Dotované stravování; Mateřská škola
POŽADOVANÉ DOKLADY: Přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách školy www.vstecb.cz, příp. na kontaktním e-mailu)
Strukturovaný profesní životopis (Europass)
Ověřené kopie dokladů o absolvování vysoké školy

Kontakt: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Kontaktní osoba: Valéria Kaiserová
Adresa: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice, Česká republika
Telefon: 387 842 103, e-mail: kaiserova@mail.vstecb.cz
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOkružní 517/10, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně21100 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T01:57:01

Společnost

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  • Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Valéria Kaiserová
  • Telefon : +420 387 842 103
  • E-mail : kaiserova@mail.vstecb.cz
  • Adresa : Okružní 517/10, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

ekonomika

podniků

pracovní

oboru

finanční

znalecké

práce

materiály

dobu

řízení