PopisNáplň práce: samostatně řídí a koordinuje montážní práce, kontroluje a koordinuje dodavatelské firmy, kontrouje a dodržuje harmonohram výstavby, kontroluje kvalitu a termíny dodávek, připravuje podklady k fakturaci a protokoly zakázky, odpovídá za dodržování bezpečnosti práce
Požadujeme: ÚSO technického směu, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Životopisy zasílejte prosím na uvedený e-mail. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHST Hydrosystémy s.r.o. 001, Úprkova 3120, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

HST Hydrosystémy s.r.o.
  • HST Hydrosystémy s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Lamplová
  • Telefon : +420 417 537 943
  • E-mail : dagmar.lamplova@hydrosystemy.cz
  • Adresa : HST Hydrosystémy s.r.o. 001, Úprkova 3120, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

práce

koordinuje

kontroluje

řidičský

dodržování

bezpečnosti

práce požadujeme

úso

technického

směu