PopisKOSMETIK / KOSMETIČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: práce v kosmetickém salonu, poradenství a prodej zákazníkům, práce s pokladnou, příjem a doplňování zboží
- Požadujeme: velmi vstřícný a aktivní přístup k zákazníkům, zodpovědný a samostatný přístup k zákazníkům, pracovní zkušenosti v oboru výhodou, časová flexibilita
- Nabízíme: zaškolení a vzdělání v oblasti rostlinné kosmetiky Yves Rocher, práce v čistém a příjemném prostředí, firemní oděv, motivační odměny a bonusy, stravenky, zaměstnanecké slevy
- V případě zájmu kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Volencová Ivana, tel.: 602 612 554, e-mail: yr.volencova@seznam.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIvana Volencová - YVES ROCHER v OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

Ivana Volencová
  • Ivana Volencová
  • Kontakt : Ivana Volencová
  • Telefon : +420 602 612 554
  • E-mail : yr.volencova@seznam.cz
  • Adresa : Ivana Volencová - YVES ROCHER v OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Nový Hradec Králové, 500 09 Hradec Králové 9

Klíčová slova

práce

zákazníkům

přístup

kosmetik

bonusy

rostlinné

kosmetiky

yves

rocher

čistém