PopisLEKTOR/-KA FLORISTIKY
- DPP, nástup v listopadu 2019, desetidenní školení, odměna za den školení (8 hodin) 4 000 Kč
- Náplň práce: druhy vázání květin, aranžování ve stylu ikebana, svatební a smuteční vazby
- Požadujeme: odpovídající vzdělání, praxi v oboru, zkušenosti s lektorskou činností
- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail: hr@vzdelavanimetis.eu (do předmětu uveďte "Lektor floristiky - HK") Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIng. et Bc. Lenka Štichauerová - pracoviště, třída SNP, třída SNP 733/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně500 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
  • Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
  • Kontakt : Radek Kahánek
  • Telefon : +420 604 500 052
  • E-mail : vzdelavani@vzdelavanimetid.eu
  • Adresa : Ing. et Bc. Lenka Štichauerová - pracoviště, třída SNP, třída SNP 733/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

školení

lektorkafloristiky

případě

vzdělání

praxi

oboru

zkušenosti

lektorskou

činností

zašlete