PopisKontakt: Delinčáková Dana, tel.: 353416127, 722906220, e-mail: dana.delincakova@moser.cz
(PO PÁ 8,00 - 15, 00 hod)
Pracovní doba: 6,30 - 15,00 hod
Požadavky na uchazeče:

-Výuční list, obor nerozhoduje
-Spolehlivost
-Fyzická zdatnost
-Čistý výpis z trestního rejstříku

Náplň práce:
-Uzavírání a otevírání dělené tvárnice (formy) při tvarování výrobků na sklářské huti, její ochlazování ve vodě

-Odnášení a ukládání sklářských výrobků do chladící pece

Dovolená navíc, nákup skla v prodejní galerie za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno, možnost využití rehabilitace

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMOSER, a.s. - 001, Kpt. Jaroše 46/19, Dvory, 360 02 Karlovy Vary 2 Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

MOSER, a.s.
  • MOSER, a.s.
  • Kontakt : Dana Delinčáková
  • Telefon : +420 353 416 127,722 906 220
  • E-mail : dana.delincakova@moser.cz
  • Adresa : MOSER, a.s. - 001, Kpt. Jaroše 46/19, Dvory, 360 02 Karlovy Vary 2

Klíčová slova

výrobků

galerie

voděodnášení

ukládání

sklářských

chladící

pecedovolená

navíc

nákup

skla