PopisOBSLUHA VSTŘIKOLISU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce : obsluha stroje - lisování pryžových výrobků především pro automobilový průmysl.
- Požadujeme: manuální zručnost, praxe ve výrobní firmě výhodou - ne podmínkou (zaškolíme).
Práce ve třísměnném provozu (8 hodinové směny, pondělí - pátek).
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příplatky za přesčas, stabilizační odměna až 25 000,- Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance, dostupnost MHD, sportovní vyžití apod.
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Ak. Bedrny 531/8a, 500 03 Hradec Králové; v době od 6 do 14 hod), telefonicky, e-mailem (zašlete životopis), kontaktní osoba: Kučerová Miroslava, tel. 495 753 255 (pondělí až pátek 6 - 14 hod), e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAkademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně26500 Kč Nastoupit od2019-08-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

Trelleborg Bohemia, a.s.
  • Trelleborg Bohemia, a.s.
  • Kontakt : Miroslava Kučerová
  • Telefon : +420 495 753 255,603 569 123
  • E-mail : miroslava.kucerova@trelleborg.com
  • Adresa : Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

obsluha

odměna

hod

pondělí

mhdsportovní

zájmu

případě

apod

vyžití

zaměstnance