PopisVaše náplň práce:
-administrativa spojená s evidováním obchodních případů od nabídek, až po objednávky zboží v zahraničí a vystavování faktur, dohled nad realizací zakázek a plnění termínů dodávek.
-administrativní podpora spojená s fungováním společnosti

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání
- pokročilá znalost MO (Excel, Word, aj.)
-praxe na pozici administrativního pracovníka výhodou
- samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
- praxe ve stavebním průmyslu výhodou
- vhodné pro absolventy
- aktivní znalost anglického jazyka podmínkou

Nabízíme:
-práci a zázemí ve stabilní společnosti
-zaškolení a odpovídající podporu pro výkon práce
-příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje, možnost studijního volna
-5týdnů dovolené, 3dny sick day
-stravné v maximální výši, mobilní telefon, firemní akce, příspěvek na pojištění, vzdělávací kurzy, školení, program "Pro zdraví" (ovoce, ortopedická obuv), občerstvení na pracovišti (káva, čaj, coly, vody aj.) a další ..
-pracoviště v moderním sídle společnosti v oddělených kancelářích (nikoliv open-space)
-mzda 22 000 - 27 000,- hrubého (po zapracování dle individuální domluvy)+ roční prémie vycházející ze zisku firmu

Nástup: ihned
Kontakt: Bc. Michaela Koukolíková, DiS, personalni@vysspa.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň město, Skladová 2438/6, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

VYSSPA Sports Technology s.r.o.
  • VYSSPA Sports Technology s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Koukolíková
  • E-mail : personalni@vysspa.cz
  • Adresa : VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň město, Skladová 2438/6, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

možnost

spojená

výhodou

znalost

pojištění

obuv

ortopedická

ovoce

zdravíquot

quotpro