PopisKontakt:e-mail: info@ekonetpraha.cz
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického směru;
- znalost všeobecných účetních postupů (daňová evidence, finanční účetnictví);
- základní orientace v daňových zákonech;
- předchozí zkušenosti s účetní agendou;
- uživatelská znalost MS Office, zejména MS Excel na pokročilé úrovni;
- smysl pro čísla a detail;
- pečlivost, zodpovědnost, loajalita;
- aktivní přístup k práci;
- výpis trestní rejstřík;
- komunikaci v českém jazyce (písemně, ústně) na dobré úrovni;
- nástup od 01.09.2019.
Náplň práce:
- přípravné účetní a administrativní práce;
- účtování faktur došlých, vydaných, pokladny, banky a majetku;
- po zapracování samostatné vedení svěřené účetní agendy, včetně závěrkových operací.

Zaměst.výhody:příspěvek na závodní stravování zajišťované prostřednictvím jiných subjektů (stravenky) Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKONET, s.r.o.-Praha, Praha Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

EKONET, s.r.o.
  • EKONET, s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana WÜNSCHOVÁ
  • E-mail : info@ekonetpraha.cz
  • Adresa : EKONET, s.r.o.-Praha, Praha

Klíčová slova

účetní

úrovni

znalost

práce

došlých

faktur

účtování

administrativní

přípravné

kontaktemail