PopisNáplň práce:
• výkon správních činností:
• při správě matrik a státního občanství (včetně vidimace a legalizace)
• na úseku evidence obyvatel
• na úseku občanských průkazů
• na úseku voleb
• na úseku sociálně právní ochrany dětí
(pozn.: zařazení města dle rozsahu výkonu přenesené působnosti: "obec I. typu + Czech POINT + matriční úřad + vidimace, legalizace)
Dále:
- výkon činností souvisejících s plněním povinností povinného subjektu stanovených zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, a souvisejícími předpisy
- zajišťování funkce editora údajů v Registru územní identifikace, adres a nemovitostí ("RÚIAN")
- vedení evidence domů, přidělování čísel popisných a evidenčních,
- zajišťování dílčí agendy kontaktního místa veřejné správy (pozn. CZECH POINT), aj.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru dle § 4 zák. 312/2002 Sb:
• státní občanství ČR, popř. občanství cizího státu s trvalým pobytem v České republice
• věk minimálně 18 let
• způsobilost k právním úkonům
• znalost jednacího jazyka
• bezúhonnost ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona č. 312/2002 Sb.
Jiné požadavky pro vznik pracovního poměru (§ 6 odst. 2 písm. d) zák. č. 312/2002 Sb.):
• vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
• základní orientace v související legislativě (zejm. zák. č. 301/2000 Sb., o matrikách, jménu a příjmení; zák. č. 186/2013 Sb., o státním občanství České republiky; zák. č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných čísel; zák. č. 328/1999 Sb., o občanských průkazech; zák. č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstva obcí (+ další "volební" zákony); 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí; zák. č. 111/2009 Sb., o základních registrech, zák. č. 128/2001 Sb., o obcích; zák. č. 500/2004 Sb., správní řád vše ve znění pozdějších předpisů
• výborná komunikace a jednání s lidmi
• aktivní přístup k řešení problémů
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• znalost práce s PC
• psychická odolnost, časová flexibilita
• schopnost koncepčně a analyticky myslet
výhodou:
• zvláštní odborná způsobilost k výkonu státní správy na úseku matrik a jména a příjmení
• osvědčení o vykonané zkoušce prokazující znalosti na úseku voleb
• osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti na úseku evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů
• prokázání rovnocennosti vzdělání pro výkon výše uvedených činností v souladu s § 33 a § 34 zák. č. 312/2002 Sb.
• řidičské oprávnění skupiny B
• znalost AJ, NJ
Přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti:
• jméno, příjmení a titul uchazeče,
• datum a místo narození uchazeče,
• státní příslušnost uchazeče,
• místo trvalého pobytu uchazeče,
• číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
• datum a podpis uchazeče
Do přihlášky uveďte prosím též Vaši e-mailovou adresu a telefonický kontakt.

K přihlášce doloží uchazeč tyto doklady:
• životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,
• výpis z evidence TR ne starší 3 měsíců, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem,
• ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Lhůta pro podání přihlášky: do 17.09.2019 (do 12.00 hod.)
Další informace: Ing. Radka Tomanová, tajemnice MěÚ Jílové, tel: 412 557 724, Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMěsto Jílové - 01: městský úřad (sídlo), Mírové nám. 280, 407 01 Jílové u Děčína Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

Město Jílové
  • Město Jílové
  • Kontakt : Radka Tomanová
  • Telefon : +420 775 878 087,412 557 724
  • E-mail : taj@mujilove.cz
  • Adresa : Město Jílové - 01: městský úřad (sídlo), Mírové nám. 280, 407 01 Jílové u Děčína

Klíčová slova

zák

úseku

uchazeče

evidence

občanství

státní

občanských

vzdělání

znalost

výkon