PopisPRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ POHOTOVOSTNÍ ŘIDIČ / ŘIDIČKA - DPČ
- Dohoda o pracovní činnosti, nástup možný ihned
- Náplň práce: v době pohotovosti od 19.00 hod. večer do 7.00 hod. ráno a od 7.00 hod ráno do 19.00 hod večer je zaměstnanec doma nebo v blízkém okolí, na pokyn dispečinku vyjíždí ke klientovi v tísni. Zaměstnanec je odměňován za držení celé pohotovosti a za výjezdy ke klientům.
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: cestovné
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: zivot.hk@seznam.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba Pracovištětřída Edvarda Beneše 1747/1, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12 Mzda minimálně5000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

Život Hradec Králové, o. p. s.
  • Život Hradec Králové, o. p. s.
  • Kontakt : Alena Synková
  • Telefon : +420 495 514 345
  • E-mail : zivot.hk@seznam.cz
  • Adresa : třída Edvarda Beneše 1747/1, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12

Klíčová slova

hod

zaměstnanec

ráno

pohotovosti

pracovník

min

odměňován

držení

celé

výjezdy