PopisKO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906 - volejte PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: tumova@ostroj.cz.
Požadujeme:
- Práce na zaučení na obsluhu galvanické linky
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- Dobrý zdravotní stav
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce:
- Obsluhuje galvanickou linku v ručním provozu
- Obsluhuje řídící systém galvanických linek
- Odpovídá za dodržování technologického postupu
- Provádí evidenci neshodných výrobků
- Provádí balení a montáž výrobků
- Provádí manipulaci s dílci ke galvanickému pokovování o hmotnosti vyšší než 15 kg
- Kontroluje kvalitu povrchové ochrany
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTěšínská 1586/66, Předměstí, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-10T02:16:52

Společnost

OSTROJ a.s.
  • OSTROJ a.s.
  • Kontakt : Lenka Tůmová
  • Telefon : +420 553 872 173
  • E-mail : tumova@ostroj.cz
  • Adresa : Těšínská 1586/66, Předměstí, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

provádí

výrobků

obsluhuje

provozu

tůmová

linek

odpovídá

dodržování

technologického

postupu