PopisPožadavky:
- Vzdělání: vyučen nebo maturita na SŠ technického směru
- Manuální zručnost (údržbářské práce a opravy)
- Výhodou elektrotechnická kvalifikace dle Vyhl. 50/78
- ŘP skupiny B
- Základní znalost práce s PC: Outlook, Word, Excel
- Vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost

Náplň práce zahrnuje:
- Provádění údržby a oprav (budova, areál a komunikace kolem budovy, jednodušší stroje a zařízení)
- Periodické kontroly a revize technického stavu vybraných zařízení, provádění zápisů
- Podílí se na organizaci práce na úseku údržby
- Podílí se na provádění údržby zeleně
- Podílí se na provádění zimní údržby v areálu ZÚ
- Pro potřeby provozního oddělení využívá referentské vozidlo
- Zajištění nákupu materiálu pro potřeby údržby v souladu se směrnicemi ZÚ
- Vedení dokumentace údržby

Úvazek 1,0, pružná pracovní doba, práce PO-PÁ, výjimečně dle potřeby SO nebo NE (po dohodě s pracovníkem).
Místo výkonu práce Ostrava, v případě potřeby jednorázově pracoviště v MSK (Karviná, Frýdek-Místek, Havířov).

Možnost prodloužení právního poměru.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPartyzánské náměstí 2633/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně19160 Kč Mzda maximálně22550 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-11T17:30:53

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
  • Kontakt : Bojtošová
  • Telefon : +420 596 200 113
  • E-mail : jitka.bojtosova@zuova.cz
  • Adresa : Partyzánské náměstí 2633/7, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

potřeby

údržby

provádění

dle

pracovní

technického

frýdekmístek

zú vedení

směrnicemi