PopisCZ-ISCO: 93130 Dělníci v oblasti výstavby budov
STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE
- PP na dobu určitou (14.10.2019 - 13.10.2020)
- Místo výkonu práce: Hradec Králové, kat. úz. Věkoše, č. parc. 148/1
- Náplň práce: stavební práce na novostavbě rodinného domu
- Požadujeme: praxi ve výše uvedených pracech
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (středa 9 - 14 hod) nebo e-mailem, kontaktní osoba: Kubynets Serhiy, tel. 608 810 603, e-mail: idecor@seznam.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIDECOR&STAV-KS s.r.o. - Věkoše, Plotišťská 34/8, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7 Mzda minimálně14200 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2019-10-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

IDECOR&STAV-KS s.r.o.
  • IDECOR&STAV-KS s.r.o.
  • Kontakt : Serhiy Kubynets
  • Telefon : +420 608 810 603
  • E-mail : idecor@seznam.cz
  • Adresa : IDECOR&STAV-KS s.r.o. - Věkoše, Plotišťská 34/8, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7

Klíčová slova

práce

czisco

kontaktujte

praxi

výše

uvedených

pracech

případě

zájmu

telefonicky