PopisMísto výkonu práce: Žukovova 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:vzorkování vzorků škváry, popílku a kondenzátní vody pro provoz teplárny.
Požadujeme:vzdělání chemického zaměření, uživatelská práce na PC.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., pracovní poměr na dobu určitou, po roce prodloužení, nebo změna na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci zaměstnance, příspěvek na dětskou rekreaci
Kontakt: zaslat životopis na uvedený e-mail.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽukovova 100/27, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

ENERGY Ústí nad Labem, a.s.
  • ENERGY Ústí nad Labem, a.s.
  • Kontakt : Marcela Šolcová
  • Telefon : +420 777 295 171
  • E-mail : obchod@energy-usti.cz
  • Adresa : Žukovova 100/27, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Klíčová slova

příspěvek

práce

dobu

místo

určitou

roce

prodloužení

změna

neurčitou

pojištění