PopisDo našeho týmu hledáme mzdovou účetní.

Místo výkonu práce: Pardubice – Staré Čívice

Náplň práce:
- zpracování mezd – směnný a nepřetržitý provoz (do 400 zaměstnanců),
- zajištění agendy exekucí a insolvencí,
- zajištění hlášení pro ČSSZ a zdravotní pojišťovny, informování ÚP o nástupu cizinců,
- zpracování ročního zúčtování daně ze závislé činnosti a ELDP,
- zpracování dokumentace k pracovnímu úrazu pro pojišťovnu,
- správa zaměstnaneckých benefitů.

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru,
- praxe na pozici mzdové účetní, praxe se směnným provozem výhodou,
- znalost zákoníku práce a mzdového účetnictví dle českých předpisů,
- orientace v předpisech sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění a daňových zákonech,
- znalost práce na PC, MS Office,
- pečlivost a aktivní přístup k práci.

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl,
- odpovídající mzdové ohodnocení,
- příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka), zvýhodněný tarif Vodafonu pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky a další benefity.

Své životopisy zasílejte na e-mail: jana.cecetkova@apagcosyst.com
Děkujeme. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Panasonicu 396, Staré Čívice, 530 06 Pardubice 6 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-12T11:29:35

Společnost

APAG Elektronik s.r.o.
  • APAG Elektronik s.r.o.
  • Kontakt : Jana Čečetková
  • Telefon : +420 775 742 441
  • E-mail : Jana.Cecetkova@apagcosyst.com
  • Adresa : U Panasonicu 396, Staré Čívice, 530 06 Pardubice 6

Klíčová slova

práce

mzdové

našeho

daňových

významným

společnosti

stabilní

prácinabízíme zaměstnání

přístup

aktivní