PopisDĚLNÍK / DĚLNICE DO VÝROBY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha zařízení, samostatná práce u strojního zařízení, vč. základního seřizování, provádění a evidence průběžné kontroly kvality výrobku, manipulace s výrobním materiálem, spolupráce se seřizovačem a mistrem, zabezpečování pravidelné údržby strojního zařízení a pracoviště
- Požadujeme: fyzická zdatnost a manuální zručnost, samostatnost a logické myšlení, přesnost a pečlivost, časová flexibilita, praxe min 1 rok na obdobné pozici, bezúhonnost
- Nabízíme: 13. plat, benefity v rámci programu Gallery Beta, stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, placené přesčasy, zdravotní volno 1-3 dny, pracovní oblečení a obuv, náborový příspěvek pro ty, kdo zaměstnance doporučí
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: horakovajana@feri-hk.cz. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFERI, s.r.o.:, Kampelíkova 881, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

FERI, s.r.o.
  • FERI, s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Měchurová
  • E-mail : mechurovalenka@feri-hk.cz
  • Adresa : FERI, s.r.o.:, Kampelíkova 881, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

zařízení

strojního

práce

dělník

stravovací

beta

gallery

programu

rámci

benefity