PopisPOŽADAVKY: dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, komunikační schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE: koordinace nájezdu přepravců do areálu, komunikace s dopravci, obsluha terminálu příjmu brambor, zajišťování průchodnosti cest naskladňovací linky
Pracovní doba: 6.00 - 18.00 h, práce obden (1 den práce, 1 den volno), 1x za 14 dní práce v sobotu (v neděli vždy volno)
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou 1.9. - 30.11.2019, odpovídající platové ohodnocení (18000 Kč), dotované závodní stravování
KONTAKT možný e-mailem, telefonicky nebo osobně Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHoražďovice, Strakonická 946, okres Klatovy, PSČ 341 01 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

LYCKEBY AMYLEX, a.s.
  • LYCKEBY AMYLEX, a.s.
  • Kontakt : Radka Černá
  • Telefon : +420 376 532 207
  • E-mail : Radka.Cerna@lyckeby.cz
  • Adresa : Horažďovice, Strakonická 946, okres Klatovy, PSČ 341 01

Klíčová slova

práce

požadavky

určitou

volno

dní

sobotu

neděli

volno nabízíme

pracovní

poměr