PopisNáplň práce:
obsluha textilních strojů; schopnost na základě objednávky vyrobit požadovaný výrobek; vizuální kontrola vyrobeného zboží

Požadavky:
spolehlivost

Nabízíme:
stravenky (100 Kč), 5 týdnů dovolené, možnost posunutí pracovní doby; možnost výkonu práce na zkrácený úvazek

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: eva.stastnikova@evila.cz;
- telefonicky (08,00 - 16,00hod.) na čísle 602 616 027 - Mgr. Eva Šťastníková

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLadislav Šťastník - pracoviště Kojetín, Křenovská, Křenovská 1389, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín Mzda minimálně17800 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

Ladislav Šťastník
  • Ladislav Šťastník
  • Kontakt : Eva Šťastníková
  • Telefon : +420 602 616 027
  • E-mail : eva.stastnikova@evila.cz
  • Adresa : Ladislav Šťastník - pracoviště Kojetín, Křenovská, Křenovská 1389, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín

Klíčová slova

možnost

zasláním

doby

výkonu

práce

zkrácený

úvazekzájemci

hlásit

náplň

pracovní