PopisMísto výkonu práce: Jaklovecká 1379/9, Slezská Ostrava
1. kontakt e-mailem. Své nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: kariera@data-servis.eu do předmětu zprávy uveďte název pozice. Prosím nevolat, nenavštěvovat. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče/ky budeme kontaktovat. Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.

Už 20 let děláme průzkumy trhu a specializujeme se na trh gastro podniků (HoReCa). V současné době hledáme toho správného člověka na pozici: KOORDINÁTOR/KA PROJEKTU

Co bude Vaším úkolem?
Koordinace všech činností na probíhajících projektech (průzkumech)
Komunikace napříč odděleními
Zpracování reportingu

Co je pro nás důležité?
VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru), vhodné pro absolventy
Organizační talent, tvůrčí myšlení, chuť posouvat věci kupředu
Výborná znalost MS Office (Excel, Powerpoint)
Znalost AJ slovem i písmem alespoň na komunikační úrovni
ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout?
práci pro významné a renomované společnosti na trhu
přátelský tým
sídlo v příjemné a klidné lokalitě Slezské Ostravy
nástup dle dohody

Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost stravování přímo na pracovišti, pravidelné prémie a odměny, firemní akce, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěData Servis - informace s.r.o.;, Jaklovecká 1379/9, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

Data Servis - informace s.r.o.
  • Data Servis - informace s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Mecnerová
  • E-mail : kariera@data-servis.eu
  • Adresa : Data Servis - informace s.r.o.;, Jaklovecká 1379/9, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Klíčová slova

vašich

údajů

výkonu

osobních

pracovišti

místo

office

můžeme

bco

úrovni řp