Popispožadujeme:
- středoškolské či vysokoškolské vzdělání stavebního směru
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikační dovednosti
- schopnost pracovat v týmu
- flexibilitu, spolehlivost
Náplň práce:
- asistence hlavnímu stavbyvedoucímu a provádění jím svěřené práce
- organizace a řízení práce traťových dělníků a subdodavatelů
- dohled na kvalitu provedení stavebních prací a dodržování časového harmonogramu
- dohled na dodržování předpisů a hlídání spotřeby materiálu
- komunikace s dodavateli
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti, odpovědnou a zajímavou práci
- možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
- zajímavé finanční ohodnocení: 25.000,- Kč - 50.000,- Kč/měsíc
- nadstandardní benefity
- služební vůz
- mobilní telefon, notebook
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPEDASTA dopravní stavby, s.r.o. - pracoviště Lovosice, Žižkova 922/28, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

PEDASTA dopravní stavby, s.r.o.
  • PEDASTA dopravní stavby, s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Koňaříková
  • Telefon : +420 775 565 799
  • E-mail : konarikova@pedasta.cz
  • Adresa : PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. - pracoviště Lovosice, Žižkova 922/28, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

práce

dodržování

dohled

společnosti

seberealizace

možnost

práci

zajímavou

odpovědnou