PopisOkay je nejúspěšnější společností na trhu s elektrospotřebiči a stylovým nábytkem. Může se pochlubit pozicí stabilní české firmy s téměř čtvrt století dlouhou historií. Svých úspěchů by nedosáhla bez týmu šikovných pracovníků na svých prodejnách, mezi které se nyní můžete zařadit i vy. Aktuálně hledáme Prodavače/ku

Náplň práce:
* aktivní prodej zboží a služeb
* odborné poradenství a péče o naše zákazníky
* zodpovědnost za svěřený úsek prodejny
* provádění průběžných inventur

Požadujeme:
* příjemné vystupování a komunikativnost
* energii a tah na branku
* chuť pracovat a učit se novým věcem
* zodpovědnost a spolehlivost
* trestní bezúhonnost

Nabízíme:
* motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat
* zaškolení a propracovaný systém dalších školení
* možnost osobního a profesního růstu
* zázemí stabilní společnosti
* možnost nástupu IHNED

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na email: okay_076@okaycz.eu Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTurnusové služby PracovištěOKAY s.r.o. - Hodonín, Krátká 4225/4, 695 01 Hodonín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-12T17:33:45

Společnost

OKAY s.r.o.
  • OKAY s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Žalud
  • E-mail : okay_076@okaycz.eu
  • Adresa : OKAY s.r.o. - Hodonín, Krátká 4225/4, 695 01 Hodonín 1

Klíčová slova

možnost

zodpovědnost

stabilní

můžete

okay

bezúhonnostnabízíme

výkony

aktivitou

vlastní

ohodnocení