PopisPřijmeme prodejce náhradních dílů pro pobočku Auto Kelly v Pelhřimově.

Náplň práce: prodej náhradních dílů, vyřizování přijatých objednávek, komunikace se zákazníky a základní obchodní činnost, péče o zákazníky.

Požadujeme: SŠ vzdělání (příp. výuční list), znalosti v oblasti náhradních dílů pro automobily výhodou, obor automechanik, dopravní průmyslová škola, zodpovědnost, komunikativní osoba, časová flexibilita, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: zázemí silné prosperující společnosti, práce v příjemném a dynamickém kolektivu, zvýhodněné ceny firemních produktů, příspěvek na stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na e-mail: vladimir.anderle@autokelly.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVladimír Anderle - Auto Kelly, Nádražní 1112, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

Vladimír Anderle
  • Vladimír Anderle
  • Kontakt : Vladimír Anderle
  • Telefon : +420 607 666 866
  • E-mail : vladimir.anderle@autokelly.cz
  • Adresa : Vladimír Anderle - Auto Kelly, Nádražní 1112, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

náhradních

dílů

práce

prosperující

zvýhodněné

kolektivu

dynamickém

příjemném

společnosti

přijmeme