PopisA16 z:12/8/2019
Požadujeme:
- VŠ potravinářského směru podmínkou
- min. 5 let praxe v oboru podmínkou
- anglický jazyk na komunikační úrovni v mluvené i psané formě
- uživatelská znalost MS Office
- samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup, vysoké pracovní nasazení
- znalost normy BRC a IFS
- zkušenost s prováděním interních i externích auditů.
Náplň práce:
- řízení kontroly kvality a bezpečnosti surovin a výrobků
- kontrola zásad správné hygienické a výrobní praxe
- správa projektů nových výrobků
- správa řízené dokumentace dle požadavků systému HACCP, norem IFS a BRC
- spolupráce na výzkumu a vývoji nových výrobků.
Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna,
- flexi pass po zkušební době
- výhodná smlouva s telefonním operátorem
- sleva na výrobky MARLENKA,
- příspěvek na kartu MULTISPORT
- od 01.01.2020 5 dní dovolené navíc
- pouze ranní směny 8-16 hodin
- nástupní mzda: 33 300 Kč (včetně docházkového bonusu), po zkušební době zvýšení mzdy
Životopisy s uvedením pozice zasílejte na horakova@marlenka.cz
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěValcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně33300 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T02:00:09

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Kontakt : Marie Horáková
  • Telefon : +420 595 177 452
  • E-mail : horakova@marlenka.cz
  • Adresa : Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

výrobků

podmínkou

nových

zkušební

správa

znalost

a16z1282019 požadujeme

výhodná

době

pass