PopisMísto výkonu práce: Karasova 1130/23, Ostrava - Mariánské Hory
1. kontakt:
- osobně - čas a den po domluvě, výběrové řízení proběhne v sídle společnosti
- e-mailem
- telefonicky v PO-PÁ 8:00 - 15:00 hod.
- na výběrovém řízení - pouze po domluvě: telefonicky, popř. e-mailem

Požadavky:
organizační schopnosti, časová flexibilita, důslednost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
zkušenosti na pozici stavbyvedoucího pozemních staveb výhodou
Řidičský průkaz skupiny "B"

Náplň práce:
- Komplexní řízení stavebních zakázek
- Zodpovědnost za dodávky materiálu na stavby a návozu materiálu
- Koordinace a kontrola subdodavatelů na stavbách
- Kontrola kvality prováděných prací
- Kontrola dodržování BOZP a PO
- Vyhodnocování harmonogramu stavby

Práce na HPP
Příležitost pro rozvoj znalostí a osobní růst
Služební telefon
Motivační ohodnocení
Odpovědnou a zajímavou práci
Práci s lidma

Nástup ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKarasova 1130/23, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

StavbyDay s.r.o.
  • StavbyDay s.r.o.
  • Kontakt : Paní Krayzel
  • Telefon : +420 722 946 876
  • E-mail : administrace@stavbyday.cz
  • Adresa : Karasova 1130/23, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

kontrola

řízení

domluvě

telefonicky

místo

kvality

stavbách

subdodavatelů

koordinace

materiálu