PopisMísto výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 601
Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů. Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly, nejsme pásová výroba.
Požadujeme: základní vzdělání, časovou flexibilitu, zodpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme: platové ohodnocení od 27.000,- Kč/měs., závodní stravování, příspěvek na dovolenou Flexi passy 12.000 Kč/ročně, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření 666 Kč/měsíčně, 25 dní dovolené, svoz zaměstnanců z vybraných lokalit. Odměna za doporučení nového zaměstnance 20.000 Kč (pro kmenové pracovníky).
Náborový příspěvěk 25.000 Kč pro každého nového zaměstnance.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Kárová Iveta, tel.: 371 877 725, e-mail: iveta.karova@carrier-ref.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCarrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./Mýto, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-08-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
  • Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Kárová
  • Telefon : +420 371 877 725
  • E-mail : iveta.karova@carrier-ref.cz
  • Adresa : Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./Mýto, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách

Klíčová slova

práce

nového

prostředí

dní

vybraných

zaměstnanců

svoz

dovolené

spoření

kčměsíčně