PopisMONTÁŽNÍ DĚLNÍCI
Požadujeme: vhodné i pro OZP, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost, dobrý zrak
Náplň práce: jednoduchá montážní práce z kombinovaných materiálů
Nabízíme: příspěvek na stravné, týden dovolené navíc, ostatní benefity, zvýhodněné volání
První kontakt: osobně na pracovišti v době 8:00 - 11:00 h. nebo telefonicky na čísle: 571 484 442, 571 484 312 nebo 770 168 711. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěIRISA, výrobní družstvo 01, Rokytnice 461, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-15T01:58:34

Společnost

IRISA, výrobní družstvo
  • IRISA, výrobní družstvo
  • Kontakt : Martina Martinková, Žaneta Vaculová
  • Telefon : +420 571 484 442,571 484 312,770 168 711
  • Adresa : IRISA, výrobní družstvo 01, Rokytnice 461, Rokytnice, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

montážní

práce

týden

telefonicky

době

pracovišti

osobně

kontakt

volání první

zvýhodněné