PopisNáplň práce: obsluha tvářecích strojů, součinnost při provádění technologických přestaveb, seřizování tvářecích strojů, provádění autonomní údržby strojů, kontrola tlakových nádob dle ČSN 69 00 12. Požadujeme: vzdělání v technickém, strojním nebo hutním oboru, orientaci ve výkresové dokumentaci, zkušenosti s obsluhou tlakových nádob dle ČSN 69 00 12 výhodou, zkušenosti s obsluhou a ovládáním tvářecích strojů, platný průkaz svářeče výhodou. Nabízíme: zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-13T11:17:27

Společnost

BONATRANS GROUP a.s.
  • BONATRANS GROUP a.s.
  • Kontakt : Renáta Moricová
  • Telefon : +420 597 082 323
  • E-mail : rmoricova@bonatrans.cz
  • Adresa : Revoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Klíčová slova

strojů

tvářecích

dle

náplň

tlakových

zkušenosti

čsn

výhodou

nádob

provádění