PopisB15 z:9/8/2019 (ZamK)
Požadujeme:
- aktivní znalost korejského jazyka úroveň rodilý mluvčí (reporty, analýzy a prezentace v korejském jazyce).
Náplň práce:
- zajišťování úrovně kvality v organizaci v souladu se standardy společnosti, definování procesních parametrů, řízení odchylek, hodnocení rizik, určování, realizace a monitorování výrobních strategií pro oddělení kvality dle určení korejské strany, dodržování politiky plánů dle vedení korejské společnosti
- koordinace a uplatňování požadavků dle vedení.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKonská 745, 739 61 Třinec 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

DONGWON CZ, s.r.o.
  • DONGWON CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Helešicová
  • Telefon : +420 725 762 171
  • E-mail : jana.helesicova@dwmic.cz
  • Adresa : Konská 745, 739 61 Třinec 1

Klíčová slova

dle

kvality

korejské

b15z982019zamk požadujeme

dodržování

realizace

monitorování

výrobních

strategií

oddělení