PopisMísto výkonu práce Pardubice
Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 82 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení.

Do týmu v Pardubicích hledáme komunikativního kolegu/kolegyni s výbornou znalostí českého jazyka. Rádi Vás přivítáme v našem skvětlém týmu, tak neváhejte a přidejte se k nám! Pomůžeme Vám se řádně zaškolit a s námi se nemusíte ničeho bát, protože jsme tu pro Vás.

Pracovat budete přímo v centru Pardubice, v krásných, nově zrekonstruovaných prostorách.

Náplň práce:
- komunikace na zákaznické lince (zákazníci volají nám)
- práce na PC v interním systému
- vyřizování klientských dotazů

Od nového kolegy očekáváme:
- uživatelskou znalost PC - MS Office
- výborné komunikační schopnosti, zodpovědnost a samostatnost při práci
- ochotu učit se novým věcem a být týmový hráč

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- mzda 17.00 - 20.00 Kč
- pracovní doba od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 hodin, kdy máem volné svátky a víkendy
- zaučení formou plně hrazeného osmidenního školení
- možný kariérní postup

Zaměstnanencké výhody:
- 25 dní dovolené
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- firemní snídaně a společné týmové akce
- zvýhodněné tarify pro volání pro Vás i pro rodinné příslušníky
- multisport karta pro sportovní nadšence
- firemní akce a soutěže

První kontakt emailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSukova třída 1556, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Teleperformance CZ, a.s.
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • Kontakt : Barbora Roulová
  • Telefon : +420 602 681 096
  • E-mail : barbora.roulova@teleperformance.com
  • Adresa : Sukova třída 1556, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

firemní

práce

týmu

pracovní

týmový

hráčnabízíme

hlavní

poměr

místo