PopisPrvní kontakt telefonicky, Po - Pá od 9:00 - 17:00 hodin.

Náplň práce:
- dohled při zkouškách odborné způsobilosti akreditovaných ČNB + vyhodnocování správnosti zkušebních testů
- požadujeme VŠ diplom magisterského studia, čistý trestní rejstřík, min. 3 letá praxe v oboru bankovnictví nebo finančního poradenství, příjemné vystupování
- vhodné jako přivýdělek při rodičovské dovolené nebo ke starobnímu důchodu

Zaměstnanecké výhody:
- flexibilní pracovní doba Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCejl 40/107, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně200 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

IUP - Acredit, s.r.o.
  • IUP - Acredit, s.r.o.
  • Kontakt : Erika Vrchovská
  • Telefon : +420 602 148 595
  • E-mail : office@iup-acredit.cz
  • Adresa : Cejl 40/107, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

kontakt

vhodné

praxe

oboru

bankovnictví

finančního

poradenství

příjemné

vystupování

přivýdělek