PopisTajemnice Městského úřadu Milevsko vyhlašuje výběrové řízení na místo úředník/úřednice odboru dopravy a živnostenského Městského úřadu Milevsko, referent pro registr silničních vozidel.
PRACOVNÍ POMĚR: doba neurčitá
NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování správních činností na úseku silniční dopravy (dopravní úřad), hlavním předmětem činnosti bude výkon státní správy na úseku registru silničních vozidel.
PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU:
- občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, starší 18 let, který ovládá jednací jazyk, trestní bezúhonnost, plná svéprávnost
DALŠÍ POŽADAVKY:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, dále s využitím § 3 odst. 4 písm. a) nařízení vlády č. 341/2017 Sb., postačí i střední vzdělání s maturitní zkouškou, a to za předpokladu doplnění potřebného vzdělání ve stanovené 4leté lhůtě
- řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
- bezproblémová dovednost pracovat na PC - Windows, Word, Excel, Outlook apod.
- znalost právních předpisů z oblasti veřejné správy (zejména: zákon č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů, zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, ve znění zákona č. 307/1999 Sb., zákon č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, vyhláška č. 478/2000 Sb., kterou se provádí zákon č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), vše ve znění pozdějších předpisů)
- schopnost týmové práce i samostatného rozhodování
- ochota dále se vzdělávat.
VÝHODOU: praxe ve veřejné správě na výše uvedeném úseku, doložení zvláštní odborné způsobilosti ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb.

Uchazeči předloží písemnou přihlášku, ke které doloží další doklady, vzor přihlášky a další informace ohledně ostatních potřebných dokladů jsou zveřejněny na internetových stránkách: www.milevsko-mesto.cz
Lhůta pro podání přihlášky: do 28.08.2019 (středa) do 11:00 hodin
Způsob podání přihlášky: osobně doručené nebo zaslané v zalepené obálce s označením "Výběrové řízení - referent ODŽ pro registr silničních vozidel", do podatelny Městského úřadu Milevsko, náměstí E. Beneše 420, 399 01 Milevsko. Na přihlášky podané po uvedené lhůtě nebude brán zřetel.
Podrobnější informace o pracovní pozici podá: Bc. Milena Brčáková, telefon: 382 504 210, 602 192 072, e-mail: milena.brcakova@milevsko-mesto.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko 1 Mzda minimálně19760 Kč Mzda maximálně29740 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Město Milevsko
  • Město Milevsko
  • Kontakt : Milena Brčáková
  • Telefon : +420 382 504 210,602 192 072
  • E-mail : milena.brcakova@milevsko-mesto.cz
  • Adresa : nám. E. Beneše 420, 399 01 Milevsko 1

Klíčová slova

zákon

přihlášky

milevsko

vzdělání

zákona

městského

silničních

úseku

silniční

úřadu