PopisPracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni

Odbor kontrolně právní, Oddělení právní

Kaplířova 2731/7, 320 73 Plzeň

Hlavní náplň činnosti:

Výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech územní státní správy, včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech.

Vymáhání pohledávek úřadu práce, právní poradenství, součinnost pro správní řízení, agenda ochrany zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele, agenda výživného za pěstounskou péči, agenda smluv, agenda svobodného přístupu k informacím a další.

Kvalifikační a další požadavky:
•vysokoškolské vzdělání získaného studiem v magisterském nebo doktorském studijním programu právo a právní věda, obor právo na vysoké škole v České republice nebo obdobné vzdělání ze zahraničí, které je v České republice uznáváno jako rovnocenné,
•dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
•práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
•samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost
•svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:
•platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 11. platové třídě, po zkušební době přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
•plný úvazek
•benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravenky ad.
•předpokládaný nástup: říjen 2019 nebo dle dohody
•pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)
•vhodné i pro absolventy
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději
do 30. 8. 2019 včetně na e-mailovou adresu: ivana.hrubanova@uradprace.cz nebo písemně na adresu:
Kaplířova 2731/7
320 73 Plzeň
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně21480 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : ŽIVOTOPIS
  • E-mail : ivana.hrubanova@uradprace.cz
  • Adresa : Úřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

agenda

české

práce

právní

nesplnění

republice

řízení

včetně

právo

vzdělání