PopisPrvní kontakt:
Nedbalová Dana, tel.: 737 242 249, Po - So 8 - 15 hod,
e-mail: nedbalovadana@seznam.cz
osobně: Pražská 59, Kolín, Po - Pá 8 - 15 hod.

Vhodné i pro OZZ.

Náplň práce:
Prodej pekařských výrobků, lahůdek a cukrárny, vaření kávy, prezentování výrobků.
Nevyučené zaškolíme, nenáročná práce.

Požadavky:
Zdravotní průkaz.

Pracovní doba:
ranní a odpolední směna, denně 6,5 - 7 hod, neděle volno.

Zaměstnanecké výhody:
Osobní ohodnocení. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGlandeko s.r.o. - Kouřim, Novoměstská 112, 281 61 Kouřim Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Glandeko s.r.o.
  • Glandeko s.r.o.
  • Kontakt : Dana Nedbalová
  • Telefon : +420 737 242 249
  • E-mail : nedbalovadana@seznam.cz
  • Adresa : Glandeko s.r.o. - Kouřim, Novoměstská 112, 281 61 Kouřim

Klíčová slova

kontakt nedbalová

prezentování

výhody osobní

volnozaměstnanecké

neděle

hod

denně

směna

odpolední

doba ranní