PopisNáplň práce: kontrola, zjišťování, seřizování a odstraňování závad na strojním zařízení, funkční zkoušky a uvádění strojů a zařízení do provozu, preventivní a běžné opravy součástí, strojů a zařízení.

Požadujeme: SOU nebo SŠ vzdělání (obor zámečník, mechanik opravář, mechanik pro stroje a zařízení nebo příbuzné obory), školení obsluhy tlakových nádob, zdvihacích zařízení výhodou, oprávnění svářeče a školení svářeče výhodou, samostatnost, odpovědnost, praxe v oboru.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřemešnická 818, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • Kontakt : Eva Paclíková
  • Telefon : +420 565 301 811
  • E-mail : sekretariat@skrobarny.com
  • Adresa : Křemešnická 818, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

zařízení

svářeče

strojů

školení

výhodou

mechanik

příbuzné

obory

obsluhy

tlakových