PopisMísto výkonu práce: Rozvojová č.p. 269, 165 00 Praha 62
Kontakt: Dušková Stanislava, tel.: 233087293, e-mail: duskova@gli.cas.cz

Náplň práce:

Zajištění provozu knihovny. Akvizice a katalogizace dokumentů. Práce s EIZ. Znalost databáze ASEP, zajišťování MVS a MMVS.

Požadujeme:
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- velmi dobré komunikační schopnosti
- základní znalost AJ
- zkušenost v oboru podmínkou

Platové zařazení dle praxe na základě platového předpisu GLÚ AV ČR.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů ředitelského volna, stravenky
- vlídné akademické prostředí, malý kolektiv
- další info o organizaci https://www.gli.cas.cz/cs

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGeologický ústav AV ČR, v.v.i. - 001, Rozvojová 269, Lysolaje, 165 00 Praha 620 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Geologický ústav AV ČR, v.v.i.
  • Geologický ústav AV ČR, v.v.i.
  • Kontakt : Stanislava Dušková
  • Telefon : +420 233 087 293
  • E-mail : duskova@gli.cas.cz
  • Adresa : Geologický ústav AV ČR, v.v.i. - 001, Rozvojová 269, Lysolaje, 165 00 Praha 620

Klíčová slova

práce

znalost

místo

výhody 5

podmínkouplatové

zařazení

dle

praxe

základě