PopisMÍSTO VÝKONU : Ve Smečkách č.p. 801/33, Nové Město, 110 00 Praha
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : VOJTĚCH KOPECKÝ, e-mail: kariera@szif.cz

Jsme jedinou zemědělskou platební agenturou v ČR akreditovanou pro realizaci opatření Společné zemědělské politiky EU. Máme implementovaný a certifikovaný systém řízení informační bezpečnosti ISMS v souladu s bezpečnostními normami řady ISO 27000. Technologicky spolupracujeme a máme implementováno množství technologií řady globálních ICT firem např. SAP (stěžejní informační systém), Microsoft (firemní produkty včetně nástrojů pro správu ICT technologií), IBM, Dell EMC, Cisco, Fortinet i dalších.

Rovněž zajímavá je naše mezinárodní spolupráce a výměna informací v oblasti ICT mezi zemědělskými platebními agenturami ostatních členských zemí EU.
Vzhledem k vzrůstajícím nárokům na ICT, bychom rádi touto cestou rozšířili náš provozní ICT tým o nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce
Správa operačního systému Windows Server, správa aplikací rodiny Microsoft System Center

Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
- způsobilost k řízení motorových vozidel skupiny B

Nabízíme
- systemizovaná platová třída 11., zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilitu zaměstnání
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVe Smečkách 801/33, 11000 Praha 1 Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-09-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-14T02:00:02

Společnost

Státní zemědělský intervenční fond
  • Státní zemědělský intervenční fond
  • Kontakt : VOJTĚCH KOPECKÝ
  • E-mail : kariera@szif.cz
  • Adresa : Ve Smečkách 801/33, 11000 Praha 1

Klíčová slova

ict

microsoft

řízení

včetně

technologií

dní

řady

pracovní

informační

systém